Kabelka jako dárek?

Nová přítelkyně si zaslouží zcela jistě více dárečků, než když jste pak spolu roky. Sice jsme spolu pouhé tři měsíce, ale nějaký ten dárek se občas hodí (samozřejmě za to nic nechci 🙂 ). Pár drobností jsem koupil a minulý týden začal uvažovat o kabelce. Trochu jsem guglil, jak se kupuje kabelka pro ženu. A řeknu vám, není to vůbec jednoduché. Úplně základní dělení, na které narazíte je podle barvy a typu. Ženy se primárně rozhodují podle typu. Obvykle již dopředu vědí, jaký typ kabelky hledají. Např. do ruky, nebo s popruhem přes rameno. Velké nebo malé. Nebo jen menší psaníčko. Teprve potom vybírají barvu.

Zajímavé jsou dvě věci. Dle údajů v skliku jsou nejvyhledávanější právě barvy. Až potom typy. A eshopy fungují samozřejmě uplně stejně. Základní dělení je podle barev, poté podle typu kabelky. Takže když jsem přišel na to, jaký typ chci, tak jsem musel nejdříve projíždět kategorie barev. Dobře to má udělané jedině Glami vyhledavač zboží, kde od začátku máte k dispozici všechny parametry, takže začít můžete klidně délkou popruhu. Zde jsem také vytipoval několik pěkných kousků k finálnímu výběru.

No, nakonec jsem to ale udělal jinak. Vybral jsem 10 top kabelek. Pak jsem všechny ukázal přítelkyni a ta si jednu z nich z radostí vybrala. A proč jsem nevybral sám? Jak jsem pročítal jednu ženskou diskuzi, tak si tam dost žen stěžovalo, že dostaly kabelku od svého partnera. A akorát jim tím přidělal starosti, protože se jim obvykle nelíbí, co vybral partner a kabelku chtěly vyměnit. Což už ale musely udělat samy. Chtěl jsem tedy ušetřit starosti přítelkyni a dát ji na výběr z mého výběru. Takže jsem aspoň částečně kabelku vybral já.